INDYWIDUALNE
TERAPIE ZABIEGOWE

Wszystkie kuracje obejmują konsultację przedzabiegową stworzenie indywidualnej, dopasowanej do potrzeb Twojej skóry procedury zabiegowej oraz zabieg.

Dodatkowo, specjalnie dla Ciebie prowadzimy kartę zabiegową, którą w każdej chwili możesz przejrzeć. W dokumentację masz wgląd tylko Ty i specjalista prowadzący terapię. Dzięki temu zyskujesz poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystko przebiegnie tak, jak to wspólnie zaplanowaliście.

Terapie lecznicze

Idealne rozwiązanie dla skór problematycznych. Jeśli cierpisz na Atopowe Zapalanie Skóry, Łojotokowe Zapalenie Skóry, trądzik hormonalny, różowaty lub egzemy to kuracja w sam raz dla Ciebie.

Niweluje aktywne niedoskonałości i zapobiega nawrotom.

Terapie profilaktyczne

Kuracje przeciwstarzeniowe - również z wykorzystaniem substancji aktywnych, wprowadzanych pod skórę - oraz zabiegi wzmacniające, które pomagają utrzymać pożądane efekty po przeprowadzonej terapii leczniczej. Możliwość łączenia technik i zabiegów dla uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Terapie przeciwstarzeniowe

Twoja skóra zaczęła tracić swój dawny blask? Pomożemy Ci go odzyskać! Kuracje anti-age są przeznaczone dla cer dojrzałych, na których pojawiają się widoczne oznaki starzenia. Podczas terapii kosmetolog zadba o intensywną stymulację naturalnego kolagenu – odpowiedzialnego za prawidłową elastyczność skóry.

W czasie kuracji możemy wykorzystywać nowoczesną aparaturę, jak i substancje aktywne, wprowadzane pod skórę. A wszystko to z zachowaniem komfortu i z dbałością o jak najlepsze efekty.

Odbudowa skóry. Terapie z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych

Aby skóra była gładka, jędrna i zadbana, nie wystarczy codzienna pielęgnacja. O cerę trzeba dbać również od wewnątrz. Właśnie dlatego proponujemy Ci specjalistyczną terapię, która pobudzi komórki skóry do samodzielnej regeneracji i odbudowy kolagenu. Dzięki temu zauważysz poprawę owalu twarzy oraz redukcję zmarszczek. Cera stanie się napięta, jędrna, rozświetlona i nawilżona.


Terapie dla kobiet w ciąży

Każda Mama wie, że rodzicielstwo to piękny czas, ale też pełen pracy i trudu. Zapewnij sobie chwilę wytchnienia, a my zadbamy o Ciebie w wyjątkowy sposób. Umów się wspólnie z przyjaciółką, mamą lub inną bliską Ci kobietą i zrelaksujcie się w miejscu, które wie, jak zatroszczyć się o Waszą skórę. Specjalistyczna kuracja jest całkowicie bezpieczna zarówno dla Ciebie, jak i Twojego dziecka. Po zabiegu cera będzie oczyszczona, wypielęgnowana, nawilżona i pełna blasku. Bo każda Mama zasługuje, by błyszczeć.


Terapie dla sportowców

Żyjesz aktywnie? Intensywne treningi sprawiają, że Twoja skóra równie intensywnie pracuje. To wszystko, choć korzystne dla zdrowia i kondycji, może wpływać na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, a w konsekwencji – na powstawanie pierwszych zmarszczek. Nasz specjalista sprawi, że skóra będzie odpowiednio napięta, nawilżona i elastyczna, a praca gruczołów łojowych wyregulowana.


Specjalistyczne terapie dla osób po chemioterapii

Masz za sobą trudną walkę, teraz nadeszła pora, by odzyskać pewność siebie. Po wizycie w naszym gabinecie znów będziesz cieszyć się zdrową, nawilżoną, jędrną i wypielęgnowaną cerę. A wszystko to z zachowaniem ostrożności, z wykorzystaniem odpowiednich preparatów i specjalistycznych technik zabiegowych.

Umów się na zabieg, wspólnie pomożemy Twojej skórze.

Umów się na zabieg

lub

Zobacz cennik